Animator hotelowy CYPR - panie.

2024-04-16 ID OFERTY: 948742

Praca  na  CYPRZE  dla  kobiet.
Animator hotelowy.
ZADANIA:
- codzienne  rozrywki i zajęcia w hotelu
-gry i zabawy  wieczorne  by goście hotelowi dobrze się bawili i miło spędzali czas.
WYMAGANIA :
- język angielski B2/C1 - mile widziane inne języki.
- prawo jazdy B
OFERUJEMY:
-zakwaterowanie
- wyżywienie (3 posiłki)
-zabawę połączoną z zarobkiem
-stawkę 750 euro miesięcznie
-praca 6 dni w tygodniu  ( 3 zmiany)
- pokrywamy koszt lotów do 200 euro
Zapraszam po więcej informacji jesteś zainteresowana  napisz CV na ewelina3@humanbe.pl