Ślusarz/Spawacz ze znajomością niemieckiego i prawem jazdy

2024-04-17 ID OFERTY: 948920

Niemiecka firma zajmująca się systemami zabezpieczeń przeciwpowodziowych zatrudni pracownika na stanowisko:

Ślusarz/Spawacz

Miejsce pracy: baza Verl, praca po całych Niemczech

Stawka: 20-22 € brutto/h + diety i dodatki

Zadania:

  • Spawanie i obróbka elementów zgodnie z podanymi planami i specyfikacjami na Naszych projektach inżynierii hydraulicznej,

  • Zachowanie zgodności z normami jakości i wytycznymi bezpieczeństwa,

  • Współpraca z innymi specjalistami budowlanymi w celu zapewnienia płynności procesów.

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie dla spawaczy lub porównywalne kwalifikacje,

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe w spawalnictwie,

  • Znajomość różnych technik spawania,

  • Umiejętność czytania i interpretowania planów technicznych,

  • Elastyczność i gotowość do pracy na zewnątrz,

  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę długoterminowo na kilka lat,

  • Diety + premia inflacyjna,

  • Dwa razy w roku dodatkowe wypłaty roczne po 1000 euro,

  • Bezpłatne zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŚLUSARZ/SPAWACZ” – na pewno oddzwonię!