REKRUTER z językiem ukraińskim i lub rosyjskim

Opis stanowiska

Firma Pajmon CPT świadczy usługi outsourcingu i leasingu pracowniczego dla przemysłu na terenie całej Polski.

Jeżeli płynnie mówisz w języku polski i ukraińskim lub polskim i rosyjskim, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą samodzielną i asertywną zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Wymagania stanowiska

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1.Pozyskiwanie kandydatów do pracy

2.Zamieszczanie ogłoszeń o pracę

3.Przygotowywanie raportów na potrzeby Kadry Zarządzającej

4. Budowanie i aktualizowanie bazy kandydatów

5.Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

6. Przedstawianie ofert pracy kandydatom oraz udzielanie informacji na temat zasad zatrudnienia w poszczególnych zakładach pracy.

7.Poszukiwanie oraz proponowanie nowych źródeł dotarcia do kandydatów

8.Wszelkie inne prace niezbędne do prawidłowego przeprowadzania procesu rekrutacji

WYMAGANIA:

1.Doświadczenie w rekrutacji minimum rok

2.komuniktywna znajomość języka: ukraińskiego i polskiego/ rosyjskiego i polskiego

3.Szybkie reagowanie na zmieniacie się warunki pracy

4.Umiejętnność pracy w zespole

Oferujemy

  1. Zatrudnienie na umowę o pracę

  2. System premiowy

  3. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  4. Laptop, telefon, auto służbowe na delegacje, wsparcie marketingowe.

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód