Koordynator projektu

Opis stanowiska

Firma Pajmon CPT świadczy usługi outsourcingu i leasingu pracowniczego dla największych zakładów przemysłowych na terenie całej Polski.

Jeżeli płynnie mówisz w języku polski i ukraińskim lub polskim i rosyjskim, łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś osobą samodzielną i asertywną zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Wymagania stanowiska

  1. Koordynowanie realizacji zadań pracowników firmy w ramach wyznaczonych projektów

  2. Wspieranie pracowników w zakresie działań logistycznych w tym organizowanie noclegów, dojazdów do miejsca pracy i pracy pracowników delegowanych

  3. Współpraca z działem rekrutacji

  4. Nadzór nad utrzymaniem niskiej rotacji i absencji pracowników delegowanych

  5. Pomaganie w adaptacji cudzoziemców w Polsce

  6. Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Oferujemy

  1. Zatrudnienie na umowę o pracę

  2. System premiowy

  3. Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  4. Laptop, telefon, auto służbowe na delegacje, wsparcie marketingowe

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód