Pracownik biurowy/administracyjny - praca zdalna (dla osób niepełnosprawnych)

HR QUALITY BANER

HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. z o.o. to agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982 wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Opis stanowiska

  • prowadzenie terminarza spotkań biznesowych
  • organizowanie wyjazdów służbowych
  • odbieranie połączeń telefonicznych
  • monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,
  • udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności
  • komunikacja ze wszystkimi działami firmy

Wymagania stanowiska

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • dobra organizacja samodzielnej pracy własnej
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności komunikacyjne w celu efektywnej współpracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w pełni zdalną
  • dla osób niepełnosprawnych w stopniu znaczym i umiarkownym prace po 7 godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód