MONTER / MECHANIK do pracy przy relokacjach przemysłowych maszyn (projekty na terenie całej Europy)

Opis stanowiska

- zespołowe prace mechaniczne przy demontażach i ponownej instalacji maszyn / konstrukcji stalowych / całych linii technologicznych

- załadunki i rozładunki

- czynności związane z zabezpieczaniem ładunków do transportu

Wymagania stanowiska

- doświadczenie mechaniczne w różnych dziedzinach przemysłu

- uprawnienia UDT na wózek widłowy i/lub uprawnienia UDT do obsługi suwnicy

- Prawo jazdy kategorii B

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- komunikatywny poziom języka angielskiego

Oferujemy

- dojazdy na projekty oraz zakwaterowanie

- stabilne zatrudnienie

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,

- ubezpieczenie zdrowotne LuxMed oraz dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Jeśli posiadasz wymagane umiejętności i doświadczenie oraz jesteś gotowy(a) do podjęcia wyzwań, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Prosimy o wyrażenie zgód