Operator UDT Białystok TW

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pracy i Rekrutacji z licencją wydaną przez Marszałka województwa podlaskiego (nr. 15987). Specjalizujemy się w rekrutacji, legalizacji obcokrajowców oraz podnoszeniu kompetencji zawodowych pracowników.
Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, otwarcia konta, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy Operatorów UDT do pracy w Białymstoku (Dojlidy 4)

Wymagania stanowiska

  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych (wózek boczny wysokiego składowania)
Zadania:
  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
  • zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze (kapsle, etykiety, itd.) oraz odbiór produktu gotowego,
  • transport materiałów po terenie magazynu,
  • dbałość o powierzony sprzęt (wózek, skaner, radiostacja),
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • inne prace pomocnicze.

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie 32 zł brutto/godz + premie
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy
  • Praca zmianowa: 6:00-18:00, 18:00-6:00
  • Praca od zaraz - umowa zlecenie
  • Możliwość zakwaterowania

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód