Praca przy kwiatach na szklarni

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 , dla jednego ze swoich klientów w związku z rozwojem firmy poszukuje do pracy w Holandii
Stawka: 13,27 €
Miejsce: Aalsmeer

Opis funkcji:

 - sadzenie i pielęgnacja kwiatów doniczkowych,

 - praca przy bluszczu,

 - przygotowywanie do wysyłki,

 - odbieranie i przygotowywanie zamówień

Wymagania stanowiska

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność na dłuższy okres,
  • szybkość uczenia się,
  • motywacja do pracy,
  • doświadczenie w pracy z kwiatami jest mile widziane,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijajacej się firmie,
  • pewne godziny,
  • wynagrodzenie zgodne z CAO klienta,
  • wypłata tygodniowa,
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, mieszkanie spełniajace standardy SNF w okolicy miejsca pracy,
  • ubezpieczenie kolektywne,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach językowych.

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód