Orderpicker (chłodnia)

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 , dla jednego ze swoich klientów w Holandii poszukuje

pracowników zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku :

Miejscowość : Bunschoten-Spakenburg

Obowiązki :

   ● zbieranie zamówień produktów rybnych które są hermetycznie zamknięte.

     ● przygotowanie do wysyłki

     ● praca na jedną zmianę

Wymagania:

   ● brak przeciwwskazań do pracy przy produktach rybnych,

   ● brak przeciwwskazań do pracy w temperaturze ok 2*C

   ● mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

● 13,27/€ euro na godzinę + 8,5% dodatku wakacyjnego

● gwarancja min. 36 godzin tygodniowo (wypłacane nawet w przypadku braku pracy)

● stabilne zatrudnienie oraz cotygodniowe wypłaty na konto

● zakwaterowanie spełniające standardy SNF w okolicy miejsca pracy (dobre warunki)

● bezpłatny transport do pracy (auto lub rower)

● opiekę polskiego koordynatora,

● możliwość uczestniczenia w bezpłatnych szkoleniach

● możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód