Montaż maszyn na linii produkcyjnej - Nieuw Vennep

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656
, dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje

pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako

Montażysta maszyn na linii produkcyjnej.

miejscowość : Nieuw Vennep

Opis stanowiska :

Firma zajmująca się budowaniem i konstruowaniem różnego rodzaju maszyn

●budowa paneli do obsługi maszyn, ale także łączenie kabli.

●budowa i montowanie poszczególnych części maszyn.

●godziny pracy 40-50 h/tygodniowo

Oferujemy:

● stawkę 15,18€ brutto / h - możliwość negocjacji stawki dla osób z doświadczeniem

● 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego (tygodniowo)

● gwarancja godzin nawet w przypadku chwilowego braku pracy!

● cotygodniowe wypłaty na konto,

● możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

● mieszkanie spełniające SNF w okolicy miejsca pracy,

● ubezpieczenie kolektywne,

● opiekę polskiego koordynatora,

● możliwość uczestniczenia w bezpłatnych kursach językowych

Wymagania :

● gotowość podjęcia pracy na minimum 6 m-cy

● komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

● umiejętność czytania rysuku technicznego

● doświadczenie w branży

Uwaga! CV tylko w języku angielskim.

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód