Pracownik produkcji - wyrabianie ciasta do Pizzy

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE

zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje

pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako :

Pracownik produkcji:

● wyrabianie ciasta do pizzy/ręczne pakowanie i obsługa linii produkcyjnej

● mycie skrzynek, czyszczenie/produkcja

miejscowość : Amstelveen

Praca długoterminowa - możliwość stałego zatrudnienia

Opis stanowiska :

  • praca stojąca/chodzenie
  • podnoszenie, pochylanie się, sortowanie i układanie
  • praca na ciepłej hali
  • średni czas pracy wynosi około 9 godzin

Oferujemy:

● stawkę 13,27 brutto na godzinę

● podwyżka wraz ze stażem pracy

● >40 godzin tygodniowo

● możliwość awansu

● zapewniamy zakwaterowanie oraz dojazd do pracy

● opiekę polskiego koordynatora

Wymagania :

● komunikatywny angielski

● dostępność na dłuższy okres czasu oraz motywacja do pracy

● gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód