Kierownik Projektu

Opis stanowiska

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej, logistycznej, a także innych.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z obszaru projektowania i wykonywania izolacji przemysłowych, poszukujemy zdecydowanego, sumiennego i niebojącego się wyzwań Kierownika Projektu.

Zadania i obowiązki:

  • Planowanie projektu oraz kontrola nad jego realizacją (wg harmonogramu, zgodnie z założeniami budżetowymi)
  • Zarządzanie Pracownikami w obszarze poszczególnych projektów (3 brygadzistów i grupa około 50-70 monterów)
  • Koordynacja pracy Podwykonawców
  • Udział w naradach z Klientami, Zleceniodawcami
  • Negocjacje z Dostawcami i Podwykonawcami

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane Zarządzanie Projektami)
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych, w prowadzeniu projektu
  • Znajomość branży izolacji przemysłowych
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zdolności analityczne
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Wysoka komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zawartej bezpośrednio z docelowym Pracodawcą
  • Wynagrodzenie 12000-14000PLN brutto
  • Pierwszą umowę na okres próbny, kolejną na czas nieokreślony
  • Zadaniowy czas pracy (poniedziałek - piątek, soboty wg ewentualnych potrzeb)
  • Stabilną, długotrwą współpracę
  • Wysokie zaszeregowanie w strukturze firmy
  • Benefity pozapłacowe: prywatną opiekę medyczną, Multisport i ubezpieczenie grupowe PZU
  • Możliwość awansu na Dyrektora Projektu

Prosimy o wyrażenie zgód