Pracownik szklarni - praca przy Storczykach / De Kwakel

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE

zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów w Noordwijkerhout poszukuje

pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako :

Pracownik szklarni - praca przy Storczykach (praca całoroczna)

miejscowość : De Kwakel

Opis stanowiska :

  • Sztokowanie: Wkładanie patyków utrzymujących konstrukcje kwiatów do doniczki oraz na odpowiednim owijaniu kwiatów na tych właśnie patykach i klipsowaniu produktu

  • Inpack : Pakowanie produktu w folie, etykietowanie oraz układanie zapakowanego produktu na wózki

  • Ekspedycja : Ozdobienie produktu oraz przygotowywanie zamówień do wysyłki

Oferujemy:

  • stawkę 13,27euro/h+ dodatki zmianowe
  • + 8% dodatku urlopowego + 10% dodatku wakacyjnego
  • gwarancja godzin nawet w przypadku chwilowego braku pracy
  • mieszkanie spełniające SNF w okolicy miejsca pracy
  • ubezpieczenie kolektywne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • dojazd do pracy rowerem lub samochodem służbowym

Wymagania :

  • język angielski (mile widziany)
  • doświadczenie na tym stanowisku (mile widziane)
  • dostępność na min. 12-miesięcy
  • brak przeciwwskazań do pracy na szklarni

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód