Asystent Projektanta, Specjalista ds. Paszportyzacji - Siedlce

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
ASYSTENT PROJEKTANTA, SPECJALISTA DS. PASZPORTYZACJI

Miejsce pracy: Siedlce

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie aktualnej informacji o sieci telekomunikacyjnej poprzez wprowadzanie oraz edycję danych w systemie paszportyzacji SmallWorld,

  • udział w tworzeniu oraz kompletowaniu dokumentacji projektowej i powykonawczej,

  • stanowisko nie wymaga dysponowania uprawnieniami budowlanymi do projektowania w dziedzinie telekomunikacyjnej.

Wymagania stanowiska

  • znajomość praktyczna oprogramowania CAD (AutoCAD),
  • obsługi pakietu MsOffice (poziom średnio zaawansowany),
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • samodzielność, inicjatywa, terminowość.
mile widziane:
  • znajomość systemu paszportyzacyjnego SmallWorld (istnieje możliwość przyuczenia),

Oferujemy

  • stabilną pracę w pełnym wymiarze czasowym,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie nowoczesnych technologii,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę przy ciekawych projektach,

  • jednozmianowy tryb pracy od poniedziałku do piątku,

  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • prywatną opiekę medyczną.

Prosimy o wyrażenie zgód