Laminator bez wymaganego języka (kilka ofert) / Koblencja, Lingen , Hamburg , Ulm , Oldenburg

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,
dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :

Laminator bez wymaganego języka

Lokalizacja:

  • Koblencja
  • Lingen
  • Hamburg
  • Osnabrück
  • Oldenburg
  • Ulm

Oferujemy:

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2200 - 2500 €-netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jedno lub dwu-osobowe (możliwość wyboru)
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora

Opis stanowiska:

  • doświadczenie w laminowaniu ręcznym i montażu
  • 1 zmiana

DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE :
  • metoda laminowania: laminowanie ręczne z elementami finishu (cięcie mat szklanych, obróbka powierzchni - szlifowanie, polerowanie) laminowanie żelkot
  • natryskiwanie włókien szklanych

W zależności od oferty laminuje się :

  • laminowanie basenów i jacuzzi
  • laminowaniu części do łodzi z GFK
  • zbiorniki, rury z GFK
  • elementy do karetek np. szafki, drzwi
  • laminowanie lekkich konstrukcji do budowy maszyn i pojazdów
  • laminowanie systemów powietrzno-klimatycznych dla lotnictwa lub elementów do przemysłu motoryzacyjnego

Wymagania:

  • własne auto
  • znajomość języka niemieckiego minimum A1 (mile widziane)
  • doświadczenie na takim samym stanowisku

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód