Operator Maszyn Wolne weekendy

Opis stanowiska

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu Specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także Pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Operator maszyn produkcyjnych.

Zadania i obowiązki:

  • ustawianie obsługa maszyn produkcyjnych
  • realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem,
  • kontrola jakościowa wyprodukowanych wyrobów.

Wymagania stanowiska

  • gotowość do pracy w systemie III zmian od poniedzielku do piątku,
  • doświadczenie obsługi wózków widłowych mile widziane,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie,
  • nastawienie na długotrwałą współpracę.

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z docelowym pracodawcą (już pierwsza umowa na rok!),
  • Program wdrożeniowy oraz wsparcie merytoryczne od innych pracowników,
  • Wzmocnienie motywacji premią,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz awansu,
  • Widzimy jak codzienność zmienia się, dlatego zapewniamy regularne podwyżki wynagrodzeń,
  • Cenimy równowagę miedzy pracą a życiem prywatnym, dlatego zapewniamy dodatki: bony na święta, wczasy pod gruszą,
  • Codzienność nie zawsze jest kolorowa, dlatego dla ułatwienia możesz także skorzystać z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, pożyczek zakładowych oraz funduszu oszczędnościowego,
  • Współpracę z kompetentnym i wspierającym się zespołem.

Prosimy o wyrażenie zgód