Młodszy operator produkcji

Opis stanowiska

  • Montaż - praca w 6-osobowym zespole, każdy z własnym miejscem pracy. Pracownik zdejmuje z maszyny gotowy element, sprawdza jakość wykonania i parametry określone w maszynie. Następnie pierwszy pracownik zdejmuje korpus reflektora z maszyny i przekazuje go następnemu, który sprawdza jakość (czy korpus jest uszkodzony i wkłada go do maszyny w celu montażu kolejnego elementu, ponownie przekazuje go kolejnemu, ponownie sprawdza i wkłada do maszyny. Na koniec otrzymują gotowy reflektor o wadze od 0,5 kg do 5 kg i pakują go w karton na linii montażowej.
  • Wtrysk - wzdłuż przenośnika do pracownika zbliża się reflektor o masie do 1 kg. Pracownik sprawdza, czy nie jest uszkodzony i wiesza go na specjalnych haczykach, a następnie przesyła do specjalnej maszyny, która maluje i pokrywa produkt metalem. Drugi pracownik odbiera gotowy produkt, sprawdza pod kątem wad i uszkodzeń, następnie przykleja kod kreskowy i pakuje go w karton.
  • Proces kontroli jakości - ostatni proces na linii odbywa się w spokojnym tempie. Ostateczna kontrola jakości produktu. Reflektor dociera przenośnikiem do pracownika, gdzie pracownicy w parach dokładnie sprawdzają reflektor, przyklejają kod kreskowy i pakują go w karton.

Wymagania stanowiska

  • dyspozycyjność - praca w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym (ustalane przez zakład pracy)
  • chęć do pracy
  • zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • umowa o pracę,

  • możliwość zakwaterowania dla naszych pracowników – 200 zł/miesiąc,

  • premie i dodatki - VPS Bonus 430 zł Brutto (1/2 za frekwencję, 1/2 za wyniki w dziale),

  • dodatek do 4 brygad - 280 zł brutto,

  • 30 zł brutto za każde święto przepracowane w systemie 4 brygadowym,

  • dodatek nocny 20% od stawki.

Prosimy o wyrażenie zgód