Kierowca ciężarówki z językiem angielskim / Holandia

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656 dla jednego ze swoich klientów, poszukuje pracowników zainteresowanych podjęciem pracy jako:

Kierowca ciężarówki  z językiem angielskim

Lokalizacja :  Holandia

Obowiązki :

  • firma składuje towary dla klientów nie posiadających powierzchni magazynowej
  • praca na codziennych trasach oraz na terenie całej Holandii
  • planowanie trasy na kolejny dzień udostępniane jest przed godziną 21:00 dnia poprzedniego
  • wykorzystania elektrycznego wózka paletowego do rozładunku towaru
  • praca na 3 zmiany

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 2000-2500 euro netto/mies. (bez nadgodzin)
  • samochód służbowy z dodatkiem za paliwo (0,21€/km)
  • możliwość nadgodzin
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • BEZPŁATNE ubezpiecznie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego minimum B1
  • prawo jazdy kategorii B,C+E
  • minimum 2 lata doświadczenia

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód