Pracownik produkcji

Opis stanowiska

Zakład produkuje podkłady z betonu sprężonego i innych elementów betonowych, które mogą być stosowane we wszystkich systemach.
Opis stanowiska: konserwacja linii produkcyjnej, przygotowanie okuć, przygotowanie mieszanki betonowej na podkłady, czyszczenie podkładów. Praca 8h/dn w dwie zmiany z 06-14, 18-02.

+48 535 992 586 Tetiana

Wymagania stanowiska

Pracowniky robą taki operacij:
  1. W pierwszym procesie trzeba umieścić kotwicę w otworze formy odlewniczej i użyć młotka aby uzyskać dobre zamocowanie. Ponadto kotwy należy najpierw nasmarować, a następnie włożyć do formy.
  2. W drugim procesie należy ułożyć metalowe pręty w formie i za pomocą pneumatycznego śrubokręta zamocować, przekręcić pręty wzmacniające w formie wypełniającej, pręty układa się w dwóch warstwach.
  3. W trzecim procesie już w gotowym produkcie musisz zatkać otwory gotową zaprawą z piasku i cementu, szczelnie, aby uniknąć pustek, ponadto w gotowym produkcie nadal musisz przekręcić sprężynę za pomocą prematiki.
  4. W czwartym procesie gotowy produkt , po wylaniu, należy oczyścić nadmiar betonu i wiórów metalowych, nałożyć roztwór alkoholu, aby odtłuścić beton i sprawdzić czy na produkcie nie ma braku.

Oferujemy

Zapewniamy zakwaterówania ta dojazd do pracy w Godziałków.

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód