Spawacz TIG , MIG/MAG

Opis stanowiska

Pajmon CPT poszukuje spawaczy metodą TIG, oferuje zatrudnienie w przedsiębiorstwie zajmującym się spawaniem materiałów aluminiowych przy produkcji łodzi i jachtów.

Praca polega na przygotowywaniu materiałów do spawania, szlifowania i  obróbki metali oraz montażu konstrukcji aluminiowych.

OBOWIĄZKI

  • Przygotowanie materiałów do spawania
  • Montaż konstrukcji aluminiowych
  • Spawanie materiałów aluminiowych
  • Sprawdzenie szczelności spawów/szwów
  • Obróbka metali i szlifowanie szwów

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie zawodowe lub umiejętność spawania metodą TIG w aluminium
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość języka polskiego
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Badania lekarskie wykonane na koszt pracodawcy
  • Zapewniamy zakwaterowanie

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód