Pracownik Sprzątający-Lublin

Opis stanowiska

Jako Solutions 30 od 20 lat stawiamy sobie za priorytet ułatwienie wszystkim dostępu do nowych technologii. Codziennie dbamy o to, aby wszystko wokół Ciebie działało dokładnie tak, jak powinno. Nasza sieć ekspertów i inżynierów dostępna jest dla klientów w dziesięciu krajach europejskich. Od 2019 roku Solutions 30 działa również w Polsce poprzez sieć blisko 1000 pracowników oraz szeroką sieć podwykonawców.

Poznaj nasze wartości: Innowacja / Zaangażowanie / Zwinność / Przedsiębiorczość / Bliskość / Profesjonalizm

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Będziesz odpowiadać za czystość w biurze przy ul. Smoluchowskiego 7 w Lublinie

(zapewniamy środki czystości)

Wymagania stanowiska

Zależy nam na:

  • dyspozycyjności w godzinach między 08:00-16:00 (2xw tygodniu)
  • dobrej organizacji pracy
  • zaangażowaniu i dokładności
  • staranności
  • mile widziane będzie doświadczenie w sprzątaniu

Oferujemy

Na co możesz liczyć?

  • szkolenie i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę na umowę-zlecenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dla stałych pracowników mamy szeroki pakiet socjalny (w tym usługi medyczne, ubezpieczenie grupowe i Multisport)

Jeśli czujesz, że to praca dla Ciebie, wyślij CV przez nasz formularz już dziś. Czekamy na Ciebie!

Prosimy o wyrażenie zgód