Wózkowy

Wózkowy

Opis stanowiska

Translator
Translator
firma z branży automotive , lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy
Praca polega na:
1. Transport materiałów pomiędzy magazynem surowców a produkcją.
2. Przyjmowanie materiałów z magazynu surowców oraz zwrot do magazynu surowców.
3. Transport wyrobów na strefę Kontroli Jakości Wyrobów.
4. Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów na drukach.
5. Przesunięcia międzystanowiskowe materiałów.
6. Utrzymanie porządku i czystości w strefach składowania.
7. Odpowiedzialność za stan ilościowy przyjmowanych i zwracanych materiałów.
Praca w 3 zmiany 6:00-14:00 ; 14:00-22:00 ; 22:00-6:00 poniedziałku do piątku.

Wymagania stanowiska

Translator
Translator
Wymogiem jest komunikatywny j. polski zarówno w mowie jak i czytaniu, bo jest to niezbędne na tym stanowisku

Oferujemy

Translator
Translator
Zapewniamy stabilną pracę w dobrej firmie Atrakcyjne wynagrodzenie Zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy Przeszkolenie dopracy, odzież roboczą,zaliczki do wynagrodzenia, opieke kordynatora.

Adres zamieszkania

Prosimy o wyrażenie zgód