Opiekun osoby starszej w miejscu zamieszkania

Opis stanowiska

Do opieki jest Pani 92 lata, 150cm i 53kg wagi. Seniorka choruje na osłabienie starcze oraz ma lęk przed samotnością. Pani ma problemy ze słuchem i cierpi na inkontynencję. Czasem budzi się w nocy, lecz nie wymaga interwencji opiekuna.
Pani nie ma problemów z poruszaniem się. Seniorce należy pomóc w codziennym życiu tj. w higienie osobistej czy ubieraniu/rozbieraniu . Na miejscu dostępne są takie pomoce jak lift wannowy, rolator, wózek inwalidzki oraz krzesełko prysznicowe.
Do zdań opiekuna należy wsparcie seniorki w higienie osobistej, prowadzenie gospodarstwa domowego Seniorka mieszka w domu samotnie. Do dyspozycji opiekuna jest własny pokój , internet oraz własna łazienka.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego A2 lub B1
-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność  na min. 6 tygodni i w okresie świątecznym
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1700/1850 Euro netto
-bonus świąteczny
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy
-ми також працевлаштовуємо українців

Prosimy o wyrażenie zgód