OPIEKUNKA NA STAŁE ZLECENIE DO SAMOTNEGO SYMPATYCZNEGO SENIORA

Opis stanowiska

Do opieki mobilny Pan 84 lata, 196cm, 120kg 1 grupa pielęgnacyjna. Pan ciepi na osłabienie starcze.
Porusza się za pomocą rolatora. Ma problemy ze słuchem.
Podopieczny ma częścioiwa inkontynencję.
Do obowiązków opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, codzienna pomoc w różnych czynnościach oraz higiena ciała podopiecznego. Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym.
Dla opiekunki osobny pokój, łazienka, Internet. Do dyspozycji rower oraz samochód.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (B1)
-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność  na min. 6 tygodni i w okresie świątecznym
-doświadczenie
-prawo jazdy

Oferujemy

-stawka 1700/1900 Euro netto
-bonus świąteczny
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy
-ми також працевлаштовуємо українців

Prosimy o wyrażenie zgód