OPIEKUNKA DO SAMOTNEGO PANA OD ZARAZ

Opis stanowiska

Do opieki samotny senior, który choruje na osłabienie starcze, choroby płuc i inkontynencję
Podopieczny potrzebuje wsparcia oraz asekuracji we wszystkich codziennych czynnościach, wstawaniu i siadaniu, utrzymaniu higieny
oraz prowadzeniu gospodarstwa domowego. Codziennie przychodzi również pomoc domowa.
Senior porusza się przy pomocy balkonika. Mieszka sam w domu jednorodzinnym w centrum miasta, do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z Internetem.

Wymagania stanowiska

-znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (A2 lub B1)
-chęć i zapał do pracy
-dyspozycyjność  na min. 6 tygodni i w okresie świątecznym
-doświadczenie

Oferujemy

-stawka 1750/2000 Euro netto
-bonus świąteczny
-umowa zlecenie
-możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej
-organizacja i pokrycie kosztów przejazdu
-pokrycie kosztów za test na COVID
-całodobowy kontakt z pracownikiem firmy
-ми також працевлаштовуємо українців

Prosimy o wyrażenie zgód