Specjalista ds. Uruchamiania Sieci- Katowice

Opis stanowiska

Sirtel sp. z o.o. - firma telekomunikacyjna o ustabilizowanej pozycji na rynku, w związku z rozwojem działalności, zatrudni pracownika na stanowisku:

Specjalista ds. Uruchamiania Sieci

Miejsce pracy: Katowice

Krótki opis stanowiska:

  • uruchamiania nowych urządzeń w sieci telekomunikacyjnej
  • integracja nowych elementów sieci w systemach nadzoru
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • wsparcie zespołów pracujących w terenie
  • wyjazdy na wizje lokalne

Wymagania stanowiska

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego preferowane w kierunkach informatyka/telekomunikacja lub pokrewne
  • samodzielności w działaniu
  • biegłej obsługi komputera
  • prawa jazdy kat. B i gotowości do sporadycznej pracy w terenie
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej
  • zdolność do działania pod presją czasu
  • chęci do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń telekomunikacyjnych – BTS, MW, DWDM, IPDSLAM, OLT, ROUTER, SWITCH
  • braku przeciwskazań do pracy na wysokości
  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV

Oferujemy

  • pracę w środowisku najnowszych technologii telekomunikacyjnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju osobistego
  • po usamodzielnieniu się możliwość pracy zdalnej/hybrydowej

Prosimy o wyrażenie zgód