Talent Sourcer EMEA z językiem francuskim

#talentsourcerfrench #humanresources #talentacquisition #sourcingEMEA
Obecnie dla naszego międzynarodoweo klienta z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Ścisła współpraca z zespołami ds. pozyskiwania talentów i menedżerami ds. rekrutacji
  • Aktywnie pozyskiwanie talentów za pośrednictwem różnych kanałów (np. LinkedIn, forów branżowych, mediów społecznościowych, itp.)
  • Kontakt z potencjalnymi kandydatami za pośrednictwem spersonalizowanych wiadomości, e-maili lub rozmów telefonicznych
  • Prowadzenie dokumentacji, dot. spotkań/rozmów z kandydatami, informacji zwrotnych i postępów w procesie rekrutacji
  • Budowanie bazy wykwalifikowanych kandydatów odpowiadających obecnym i przyszłym potrzebom rekrutacyjnym poprzez tworzenie sieci kontaktów i wspieranie relacji z pasywnymi kandydatami
  • Regularne udoskonalanie strategii i podejścia do pozyskiwania pracowników w oparciu o wskaźniki wydajności, opinie i zmieniające się trendy rekrutacyjne, aby zoptymalizować jakość kandydatów i wyniki rekrutacji

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pozyskiwaniu talentów, najlepiej zdobyte wewnętrznie i/lub w agencji rekrutacyjnej
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego (B2/C1)
  • Doświadczenie z zaawansowanymi narzędziami i technikami pozyskiwania informacji, takimi jak wyszukiwania logiczne, LinkedIn Recruiter, systemy śledzenia kandydatów (ATS), itp.
  • Doświadczenie w utrzymywaniu i zarządzaniu relacjami z potencjalnymi kandydatami, od średniego do wyższego szczebla
  • Silne umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność budowania relacji w całej organizacji i z talentami zewnętrznymi

Oferujemy:
  • Możliwość udziału w szkoleniach i doskonalenia umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity
  • Obecnie możliwość pracy zdalnej w 100%, następnie po okresie 6-12 miesięcy praca w modelu hybrydowym z warszawskiego biura
  • Zatrudnienie za pośrednictwem agencji rekrutacyjnej na czas min. 12 miesięcy, następnie zatrudnienie bezpośrednio firmie naszego klienta
Siedziba firmy znajduje się w Warszawa (Wola).

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

#LI-DNI
Kliknij tutaj aby uzyskać dostęp do Polityki prywatności HAYS, która zawiera szczegółowe informacje na temat tego, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy twoje dane osobowe oraz Twoje prawa z tym związane.

podsumowanie

Rodzaj pracy
Czasowa
Branża/Sektor
Służba Zdrowia
Lokalizacja
Warszawa
Obszar specjalizacji
HR i Szkolenia
Nr ref.:
1184531
Data ważności
9 Jun 2024

Skontaktuj się z konsultantem

Skontaktuj się Adriana Grzeszczyk, Konsultant odpowiedzialny za tę rekrutację, znajduje się Warszawa
Hays, ul. Marszałkowska 126/134

Telefon: +48 22 584 5650