pracownik gospodarczy

Miejsce pracy Wrocław
Opis oferty

Rektor

Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

ogłasza nabór na stanowisko

pracownika gospodarczego

w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów

(umowa na zastępstwo)

Główne zadania i obowiązki

  • obsługa zwierząt;
  • codzienna opieka nad pomieszczeniami zwierząt gospodarczych;
  • przygotowywanie pomocy dydaktycznych oraz instrumentarium weterynaryjnego;
  • pomoc w zajęciach praktycznych dużych i małych zwierząt;
  • transport zwierząt i materiału dydaktycznego;
  • dokonywanie drobnych napraw i konserwacji.
Wymagania

  • wykształcenie podstawowe;
  • dobrze widziane doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi.
Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • zdobycie unikalnego doświadczenia zawodowego;
  • szeroki pakiet socjalny;
  • dobrowolne ubezpieczenie grupowe;
  • dofinansowanie aktywności sportowej;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

CV należy składać na adres email: cv@upwr.edu.pl z dopiskiem w tytule maila: "pracownik gospodarczy".

Termin składania dokumentów: 15.03.2024 roku

Data ostatniej modyfikacji piątek, 1 marca 2024