Specjalista ds. kadr i płac

Agencja HR LEVEL WORK nr Certyfikatu 10944/ 17663

poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i świadczeń ( kierowcy międzynarodowi  pakiet mobilności )
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Weryfikacja prawidłowości naliczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków
  • Sporządzanie i księgowanie list płac
  • Przygotowywanie przelewów wypłat wynagrodzeń pracowników w systemie kadrowo- płacowym
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego Raks
  • Wsparcie w prowadzeniu akt pracowniczych, ewidencji czasu pracy i urlopów
  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych, rozliczeniowych oraz korygujących do ZUS, deklaracji PIT, deklaracji PFRON oraz sprawozdań do GUS
  • Przygotowywanie umów o pracę
  • Obsługa dokumentacyjna zmian wynagrodzeń, umów, zapewnienie monitorowania terminów w tym zakresie
  • Zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji pracowniczej
  • Zlecenie realizacji szkoleń BHP i badań lekarskich
  • Przygotowywanie zestawienia do listy płac na podstawie ewidencji czasu pracy pracowników
  • Ewidencjonowanie czasu pracy, Administrowanie danymi osobowymi
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Obsługa cudzoziemców (rekrutacja, pozyskiwanie pozwoleń na pobyt i pracę, dopełnianie wszelkich formalności urzędowych)
  • Obsługa ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe mile widziane
  • Znajomość zagadnień z zakresu Prawa pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)Znajomość programu Płatnik
  • Znajomość programu kadrowego np. Raks i programu Inelo do rozliczania czasu pracy kierowców
  • Znajomość przepisów z zakresu zatrudnienia kierowców międzynarodowych i dot. zatrudniania cudzoziemców
  • Praktyczna znajomość przepisów o systemie ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, systematyczność oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość 1 dnia w tygodniu pracy z domu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Nieformalną atmosferę pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Premie świąteczne

Prosimy o wyrażenie zgód