Operator produkcji

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Opis stanowiska

- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Kontrola jakości wytwarzanego towaru
- Realizacja zleceń produkcyjnych
- Przestrzeganie norm oraz specyficznych wymagań Klienta

Wymagania stanowiska

- Mile widziane doświadczenie w pracy w branży produkcyjnej
- Gotowość do pracy w systemie III zmianowym od poniedziałku do piątku
- Nastawienie na rozwój

Oferujemy

- Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie bezposrednio przez firmę
 - Pracę w firmie o stałych zleceniach, zamówieniach
 - Dobre wynagrodzenie stałe + premie regulaminowe max 10%
 - Prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport
 - Pakiet szkoleń wewnętrznych

Prosimy o wyrażenie zgód