Stolarz- bez znajomosci jez. niemieckiego

2021-08-04 ID OFERTY: 391193
  • Petralog GmbH (zobacz więcej)

    od 13,00 EUR do 13,50 EUR /godz. brutto

    Niemcy, Greifswald, świętokrzyskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Poszukujemy od zaraz pracownikow na stanowisko Stolarz lub Pomocnik Stolarza w miejscowosci 17493,Greifswald/160 km od Szczecina - Atrakcyjne wynagrodzenie!!

Wymagania:Podstawowy jezyk niemiecki lub bez z znajomosci jezyka niemieckiego
Prawo jazdy kategorii B+wlasne auto ( na plus)
Kilkuletnia wiedza i doswiadczenie jako Stolarz
Gotowosc do pracy w systemie III zmianowym
Obowiazki:

Praca na linii montazowej
Montaz mebli und prefabrykowanych czesci kuchennych
W raze potrzeby praca z silikonem
Cięcie małych części, prace naprawcze
Praca na maszynach
Praca zgodnie z rysunkiem
Praca w stolarni
Montaż mebli, szafek kuchennych i drobnych części
Praca zgodnie z rysunkiem i zgodnie z Instrukcjami
Cięcie elementów drewnianych
Oferujemy:

Niemiecka umowe o prace
Wynagrodzenie 13,00/ 13,50 euro brutto za godzine, w zaleznosci od znajomosci jezyka niemieckiego + 40 euro diety za przepracowany dzien
Mozliwosc zakwaterowania - odplatnie
Wyplate zawsze na czas
Wsparcie polskojezycznego rezydenta
Szukam pracy za granicą od zaraz bez znajomości języka... Od pracodawcy i agencji zatrudnienia - na FACHPRACY to możliwe! Sprawdź sam!

Szukam pracy za granicą bez znajomości języka i to od zaraz, jednak pojawia się pytanie: czy znajdę zatrudnienie za granicą właśnie dla mnie? W Niemczech bez języka niemieckiego? Moje doświadczenie jest niewielkie, więc może chociaż jakaś oferta na produkcji? Brak znajomości języka czy doświadczenia nie musi być przeszkodą… Na FACHPRACA.pl oferujemy dużo ofert dla osób bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki temu, że oferta pracy może być dodana u nas przez agencje zatrudnienia ale też od bezpośredniego pracodawcy, poszukującego osób na konkretne stanowiska.

Prace za granicą dla par, dla kobiet – na FACHPRACA.pl znajdziesz bardzo wiele, wszelkiego typu ofert

Jeżeli chcieliście za granicę pojechać razem i wspólnie podjąć pracę, to na FACHPRACY znajdziecie również takie oferty i to od zaraz. Pracę za granicą dla par, dla kobiet oferowana jest w wielu ogłoszeniach krajów europejskich. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki na górze strony. Jest ona bardzo rozbudowana i pozwala wyszukiwać oferty z bardzo dużą dokładnością. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać poszukiwane stanowisko i kliknąć „szukaj”. Interesująca oferta pojawi się niemal natychmiast. Otrzymane wyniki możesz filtrować pod względem zarobków (netto / brutto), rodzaju umowy i wielu innych. Nie można jednak filtrować pod względem znajomości języka. Sama oferta dostarczy Ci informacji, czy znajomość języka jest niezbędna.

Lokalizacja - zagranica, adres – nieznany jeszcze kraj nowych możliwości...

Polska kojarzy Ci się z domem, gdzie zatrudnienie w firmie z Twoim doświadczeniem powinno być stabilne, ale coraz częściej nie jest. Szukasz więc nowych możliwości – jak każdy na Twoim miejscu. Inne warunki, zakwaterowanie i zarobki, inne prawo, w końcu inni ludzie. Jednak to wszystko można zaakceptować, jeżeli całościowo poprawisz byt sobie i swojej rodzinie. Na co więc jeszcze czekasz… oferta z pracą za granicą czeka na takich kandydatów jak Ty. Nasza strona Ci w tym pomoże, wawet, jeżeli nie znasz dobrze wymaganego języka.