Toruń! Proste prace magazynowe - wolne weekendy!

2023-05-11 ID OFERTY: 848341

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
Lokalizacja: Toruń, woj. kujawsko-pomorskie
Wymiar: zlecenie od poniedziałku do czwartku
Stawka: 24 - 25,50 zł/h brutto + PREMIA

Oferujemy:

  • współpracę od poniedziałku do czwartku w godzinach 17:30-03:30,

  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 24 - 25,50 zł/h brutto + premia do 450 zł,

  • dodatek w wysokości 115 zł brutto za każdy pełen tydzień pod warunkiem 100% frekwencji (za okres 02.10.2023-24.12.2023);

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,

  • współpracę z firma będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,

  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • transport palet z paczkami na terenie magazynu za pomocą ręcznych paleciaków/wózków widłowych,

  • rozładunek oraz załadunek paczek,

  • utrzymanie czystości w magazynie.

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • dyspozycyjność w podanych godzinach,

  • pełna sprawność fizyczna,

  • niekaralność.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574575449.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)