Pracownik magazynu (Tłocznia)

2022-01-24 ID OFERTY: 544169

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Unii Lubelskiej 4, Bydgoszcz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-zaopatrzenie działu w elementy potrzebne do produkcji,
-kontrola zapasów produkcyjnych,
-pośredniczenie pomiędzy magazynem a produkcją,
-obsługa systemu SAP, kontrola elementów w systemie SAP,
-prace porządkowe na magazynie.

WYMAGANIA:
-wykształcenie minimum zawodowe,
-doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane w firmie produkcyjnej,
-znajomość Excel,
-uprawnienia na wózki widłowe,
-dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.
-Mile widziane znajomość systemu SAP.

OFERUJEMY:
-umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
-możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
-przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych,
-atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny,
-prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
-ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
-dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
-talony na święta,
-profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
-pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
-profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,
-poziom stanowiska zgodnie z polityką TE - Band 6.