Pracownik magazynu (dział Wtryskarek)

2022-01-10 ID OFERTY: 530573

Tyco Electronics Polska jest częścią koncernu TE Connectivity. Ze swoją przeszło 50-letnią historią oraz sprzedażą rzędu 14,1 miliardów dolarów amerykańskich, TE Connectivity jest światowym dostawcą ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Wytwarzamy specjalistyczne komponenty elektroniczne, szeroką gamę produktów przemysłowych, rozwiązań sieciowych i systemów telekomunikacyjnych dla rynków energetycznych, systemów łączności podmorskiej oraz produktów specjalistycznych. W Polsce posiada swoje Jednostki Organizacyjne w Bydgoszczy, Szczecinie, Krakowie, Warszawie oraz Nowej Wsi Lęborskiej. W Bydgoszczy od 1923 roku (na początku Bydgoskie Zakłady Radiowe ELTRA, obecnie zatrudnia ok 1400 pracowników.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU (DZIAŁ WTRYSKAREK)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wydawanie detali na wydziały (wtryskarki),
- zaopatrzenie działu w elementy potrzebne do produkcji,
- kontrola zapasów produkcyjnych,
- pośredniczenie pomiędzy magazynem a produkcją,
- obsługa systemu SAP, kontrola elementów w systemie SAP,
- prace porządkowe na magazynie.

WYMAGANIA:
- wykształcenie minimum zawodowe,
- doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane w firmie produkcyjnej,
- znajomość Excel,
- uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane),
- mile widziana znajomość systemu SAP.

OFERUJEMY:
- umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
- przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych,
- atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny,
- prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
- ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
- dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
- talony na święta,
- profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
- pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
- profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,
- poziom stanowiska zgodnie z polityką TE - Band 6.