Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych (zewnętrznych)

2021-11-04 ID OFERTY: 475627

Zadania:
- wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych;
- układanie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia;
- montaż specjalistycznych urządzeń do przepływu wody i gazu;
- przeprowadzanie kontroli szczelności instalacji;
- uszczelnianie połączeń między rurami;
- montowanie przewodów kanalizacyjnych;
- montowanie urządzeń sanitarnych;
- usuwanie awarii wodociągowych;
- wykonywanie innych zadań związanych z powyższym;
Wymagania:
- doświadczenie,
- dyspozycyjność,
- motywacja do pracy,
Mile widziane kursy w zakresie: obsługi zgrzewarek, zagęszczarek, ubijaków wibracyjnych, narzędzi udarowych ręcznych.

Oferujemy:
- prace na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
- ubezpieczenie grupowe,
- pracę na terenie kraju od poniedziałku do piątku,
- zatrudnienie w stabilnej firmie,
- możliwość współpracy z doświadczonym zespołem,
- udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji.