Młodszy szlifierz

2022-01-24 ID OFERTY: 544163

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Unii Lubelskiej 4, Bydgoszcz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-wykonywanie pracy na szlifierkach płaszczyznowo-profilowych zgodnie z wymogami rysunku technicznego i procesu technologicznego,
-szlifowanie materiałów z węglika spiekanego,
-szlifowanie materiałów ze stali narzędziowej,
-przygotowanie właściwego profilu ściernic na szlifierki.

WYMAGANIA:
-wykształcenie zawodowe/średnie techniczne,
-doświadczenie w pracy na szlifierkach profilowych,
-znajomość rysunku technicznego,
-umiejętność dokonywania pomiarów,
-dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

OFERUJEMY:
-Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
-Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
-Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych,
-Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny,
-Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
-Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
-Dofinansowanie do obiadów (stołówka zakładowa),
-Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
-Talony na święta,
-Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
-Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
-Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji.