Młodszy operator CNC

2022-02-03 ID OFERTY: 555151

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: ul. Unii Lubelskiej 4, Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie pomiarów i oceny wizualnej zgodnie z QIP,
- Czyszczenie oraz realizacja zadań wynikających z 5S+1 oraz TPM,
- Realizacja procesu zgodnie z instrukcjami,
- Sprawdzanie zgodności zlecenia z dokumentacją (np. REV, zgodność komponentów z rysunkiem),
- Wymiana części ? narzędzi.

Wymagania:
- Znajomość rysunku technicznego,
- Komunikatywność,
- Praca zespołowa.

Oferujemy:
- Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia,
- Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych,
- Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny,
- Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny,
- Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
- Dofinansowanie do wczasów/wypoczynku,
- Talony na święta,
- Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników),
- Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
- Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,
- Poziom stanowiska zgodnie z polityką TE - Band 6.