Księgowa/Księgowy

2022-03-12 ID OFERTY: 594746

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji księgowej
  • Tworzenie raportów oraz zestawień księgowych na potrzeby Zarządu Spółki
  • Prowadzenie ksiąg dla spółek w zakresie pełnej księgowości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, mile widziany kierunek rachunkowość i finanse
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/wym. stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera (program Word, Excel), mile widziana znajomość programów księgowych
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS (wczasy pod gruszą, świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego