Elektryk Elektromechanik małopolskie Pcim

2023-01-17 ID OFERTY: 823812

Nazywamy się Jobs Plus HR – jesteśmy agencją zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta, producenta i dostawcy technicznych detali z tworzyw sztucznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko elektromechanika. Firma naszego Klienta jest częścią międzynarodowej grupy firm zlokalizowanych w Polsce i w Niemczech. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w realizacji zamówień dla podmiotów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, motoryzacyjnej, sprzętu gospodarstwa domowego, a także kolejowej i budowlanej.

Lokalizacja: Pcim (małopolskie)

Stanowisko: elektromechanik

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad maszynami oraz innymi urządzeniami: okresowe przeglądy, naprawa w przypadku awarii

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne / wiedza techniczna z zakresu automatyki, mechaniki, elektrotechniki, elektroniki

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych

  • uprawnienia SEP do obsługi urządzeń do 1kV

  • mile widziane: doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

  • zarobki ok. 4350-5450 zł brutto

  • bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich dzieci (bony zakupowe w okresie świątecznym, przyznawane kwartalnie bilety do kina, na basen, itp., imprezy integracyjne)

  • szkolenia techniczne, merytoryczne, produktowe

  • narzędzia do wykonywania pracy (skrzynka z narzędziami)

  • pracę 8 h dziennie w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) – jedna zmiana przez cały tydzień (dodatkowe 20% za każdą godzinę nocną)

  • szansę na długoterminową współpracę

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus HR z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 56/113, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Zgodę można odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: baza(małpa)jobsplus.pl

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.