Specjalista/ Referent ds. planowania produkcji - świetna oferta, koniecznie zobacz! - Łódź

2021-09-23 ID OFERTY: 447074
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista/ Referent ds. planowania produkcji

lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • ukończyłeś studia wyższe
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wyróżniasz się znajomością pakietu MS Office

Zadania na tym stanowisku to:
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • sprawdzanie dostępności materiałów
  • współpracy z działem zakupów, produkcji oraz logistyki

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia
  • trzynastą pensję
  • rozwój w międzynarodowej firmie
  • bezpłatny transport z okolic Łodzi, Pabianic, Zgierza, Poddębic do zakładu mieszczącego się w Aleksandrowie łódzkim

Kontakt: 506 561 604