Operator Wózka Widłowego: 21 zł/h brutto+dodatki!

2021-09-23 ID OFERTY: 447059
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Zgłoś się, jeśli chcesz zdobywać doświadczenie na stanowisku:

Operator wózka widłowego

miejsce pracy: Łódź, Nowe sady

Zapoznaj się z ofertą, jeśli posiadasz uprawnienia UDT na wózki widłowe wraz z doświadczeniem!

Twoje zadania to:
  • rozładunek i załadunek towarów
  • obsługa wózka widłowego
  • dostarczanie komponetów i materiałów w wyznaczone miejsca

A w zamian otrzymasz:
  • umowę o pracę
  • zatrudnienie na dwie zmiany (14:00-22:00; 22:00-6:00)
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • stawka 21 zł brutto/h

Kontakt: 506 561 604