Operator maszyny czyszczącej

2021-09-20 ID OFERTY: 261638
  • Cleaner Sp. z o. o. (zobacz więcej)

    Polska, Łódź, łódzkie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Firma Cleaner Sp. z o. o. Zakład Pracy Chronionej poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Miejsce pracy: Łódź (Widzew, Bałuty, Górna)

Zakres obowiązków:
 utrzymywanie czystości wewnątrz obiektu
 obsługa maszyny czyszczącej
OFERUJEMY:
 pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie sprzątającej
 stabilne zatrudnienie
 zatrudnienie na cały etat lub część etatu, na podstawie umowy o pracę
 terminową wypłatę wynagrodzenia
 m.in. dofinansowanie za leki, sprzęt rehabilitacyjny, sanatorium oraz turnusy rehabilitacyjne
OCZEKUJEMY:
 doświadczenia w obsłudze maszyny czyszczącej
 posiadania orzeczenia o niepełnosprawności
 sumienności i systematyczności w pracy
 dyspozycyjności i odpowiedzialności
 umiejętności organizacji pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Rekruterem, pod nr tel. 665 304 359
lub przesłania CV na adres mailowy rekutacja@cleaner.com.pl