Operator maszyn - pracownik produkcji z transportem - Łódź

2021-09-23 ID OFERTY: 447006
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Operator produkcji

Lokalizacja: Aleksandrów łódzki

Zakres zadań:
  • dostarczanie komponentów na produkcję
  • kontrola jakości
  • obsługa maszyn (tokarka/wyważarka/prasa)

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Oferujemy:
  • umowę o pracę - stabilne, legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - bez zmartwień
  • premie - doceniamy naszych pracowników!
  • 13. pensję
  • bezpłatny transport do zakładu

Czekamy na Ciebie!