Operator CNC

2021-11-26 ID OFERTY: 440440
  • Gi Group Poland (zobacz więcej)

    Polska, Gliwice, śląskie, ul. Gutenberga

    • umowa o pracę
    • pełny etat
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• uruchomienie linii CNC wg. zleceń produkcyjnych (na podstawie kart ustawczych maszyny);
• obsługa narządów pomiarowych i poprawne czytanie rysunku technicznego;
• raportowanie (raporty pomiarowe, statusy maszyny).

CZEGO OCZEKUJEMY?
• podstawowej umiejętności obsługi maszyn CNC;
• dobrej znajomości rysunku technicznego oraz umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych;
• doświadczenia zawodowego w obsłudze linii produkcyjnej (mile widziane w branży automotive).

CO OFERUJEMY?
• atrakcyjne wynagrodzenie + premię kwartalną;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod firmę klienta;
• bogaty pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, finansowanie nauki języków obcych, dofinansowanie stołówki pracowniczej);
• szkolenia organizowane przez firmę.