Koordynator procesu produkcji

2021-09-23 ID OFERTY: 447008
  • KS Service (zobacz więcej)

    Polska, Łódź, łódzkie

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Nasz Klient obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Referent ds. planowania produkcji

Miejsce pracy: Aleksandrów łódzki, łódzkie

WYMAGANIA
  • ukończyłeś studia wyższe?
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym?
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku?
  • wyróżniasz się znajomością pakietu MS Office?

To właśnie Ciebie szukamy!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenia dokumentacji produkcyjnej
  • sprawdzania dostępności materiałów
  • współpracy z działem zakupów, produkcji oraz logistyki

OFERUJEMY
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twojego doświadczenia
  • bezpłatny transport do zakładu mieszczącego się w Aleksandrowie Łódzkim
  • premie
  • 13. pensję
  • rozwój w znanej na całym świecie, nowoczesnej firmie

W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji:
  • 506 561 876
  • 506 561 604