Koordynator ds. Opieki Szpitalnej

2021-07-26 ID OFERTY: 380248
  • Scanmed S.A. (zobacz więcej)

    Polska, Kraków, małopolskie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
SCANMED S.A. Jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników). Cechuje nas zdrowe podejście do życia, ludzi, świata. Jeżeli chcesz być częścią naszego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, nasza oferta jest dla Ciebie! Dołącz do naszego Zespołu! Obecnie szukamy: Koordynator ds. Opieki SzpitalnejMiejsce pracy: KRAKÓW, SZPITAL ŚW. RAFAŁA

Zakres obowiązków
 • bieżąca obsługa pacjentów
 • budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientem komercyjnym
 • prowadzenie rozliczeń zabiegów komercyjnych
 • współorganizowanie akcji profilaktycznych oraz promocyjnych usługi medyczne realizowane w Szpitalu św. Rafała

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie minimum średnie
 • komunikatywność i umiejętność dobrej współpracy w zespole
 • staranność w realizacji zadań
 • pracowitość
 • sumienność
 • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie A1
 • mile widziane doświadczenie w sektorze usług medycznych

Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • pracę na pełen etat
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji
 • miłą atmosferę w zespole