Inżynier ds. Jakości - Audytor

2021-09-22 ID OFERTY: 446064
  • HR Contact (zobacz więcej)

    Polska, Rzeszów, podkarpackie

Poszukujemy doświadczonego inżyniera posiadającego techniczną wiedzę z obszaru lotnictwa oraz doświadczenie w rozwiązywaniu problemów jakościowych. Czy to Twój profil? Jeśli tak, powinniśmy porozmawiać o roli:
Inżynier ds. Jakości - Audytor Ref. no.: IJA/08/21/RZ  Location: Rzeszów, Polska

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie analizy przyczyn źródłowych problemów jakościowych i operacyjnych wpływających na bezpieczeństwo produktu z podjęciem działań naprawczych i korygujących.
  • Praca z narzędziami Systemu Zarządzania Jakością (IQ MOVE, Q-Star, Q-scan) jak i innymi wewnętrznymi systemami IT w celu wykonania wymaganych zadań.
  • Weryfikacja skuteczność działań naprawczych i korygujących.
  • Reagowanie na niezgodności zainicjowane przez audyty zewnętrzne.
  • Monitoring aktualności wymagań Organów Nadzoru oraz przygotowywanie wniosków aplikacyjne dla nowych zatwierdzeń lotniczych.
  • Po uzyskaniu autoryzacji Audytora - wykonywanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych, monitoring działań po audycie.
  • Współpraca z zespołem w zakresie utrzymania celów dotyczących jakości, bezpieczeństwa i wydajności procesów.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży lotniczej w obszarze Zarządzania Jakością.
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne (lotnictwo, jakość, inżynieria produkcji).
  • Płynna znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane doświadczenie w lotniczej organizacji obsługowej (remonty, naprawy).
  • Zaletą będzie doświadczenie w systemie operacyjnym SAP oraz znajomość przepisów i standardów lotniczych ( np. EASA Part 145, EN 9100 / EN 9110).
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz przyczyn źródłowych i samodzielnym przygotowaniu i prowadzeniu audytów.
  • Efektywne zarządzanie własnym czasem pracy, dążenie do realizacji celów.
  • Elastyczność w rozwiązywaniu różnorodnych zadań i wykonywania pracy w innych obszarach wymaganych przez firmę.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne.

Oferujemy:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Platforma benefitowa MyBenefit

Dzień dobry, nazywam się Kristina i jestem odpowiedzialna za ten proces rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Kontakt : Kristina Wołkotrub, kristina.wolkotrub@hrcontact.co, +48 786 955 635

hrcontact.co

CAZ: 11828

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR Contact Katarzyna Szudy, Szymon Kluba Spółka Cywilna, Jasionka 954, 36-002 Jasionka, NIP: 8133701881, REGON: 360905430, adres elektroniczny: hello@hrcontact.co. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podstawę przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi artykuł 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą potencjalni pracodawcy, na rzecz których prowadzimy działania rekrutacyjne, na stanowiska i w branżach zgodnych z Pani/Pana profilem zawodowym. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych, nie dłużej jednak niż przez 5 lat od otrzymania Pani/Pana dokumentów aplikacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo żądania Administratora dostępu do danych, które Pani/Pana dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Posiada Pani/Pan uprawnienie do cofnięcia zgody udzielonej na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, brak ich podania uniemożliwi nam jednak przeprowadzenie procesów rekrutacyjnych z Pani/Pana udziałem. Pani/Pana dane osobowe nie będą przedmiotem procesów, w ramach których miałoby dojść do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.