Brygadzista w dziale utrzymania czystości

2021-10-01 ID OFERTY: 450165
  • Level Work (zobacz więcej)

    Polska, Warszawa, mazowieckie

    • umowa o pracę
    • pełny etat
Opis stanowiska:
• utrzymanie czystości na terenie obiektu parku logistycznego,
• przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług,
• odpowiedzialność za pracę zespołu i organizacja pracy w parku logistycznym,
współpraca z pozostałymi działami firmy,
opieka, konserwacja oraz odpowiedzialność za powierzone urządzenia.

Wymagania:
zaangażowania i dbałości o wizerunek firmy,
umiejętności obsługi komputera,
prawa jazdy kat. B,
dyspozycyjności,
mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej.

Oferujemy:
• umowa o pracę bezpośrednio u pracodawcy ,
• niezbędne narzędzia do pracy,
• Pon.- Pt 6.00 – 14.00
• pracę w międzynarodowej firmie,
• możliwość rozwoju w strukturach organizacji.