Ustawiacz tokarki sterowanej numerycznie

2024-05-14 ID OFERTY: 954334

Dla firmy z branży motoryzacyjnej Prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko: Ustawiacz tokarki sterowanej numerycznie.
Miejsce pracy: Ujazd (Bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Toszka oraz Osieka)
System pracy: 3 zmiany

Zakres obowiązków
 • Obsługa Tokarek CNC 3 osiowe z systemem Sinumerik,
 • Samodzielne uzbrajanie, programowanie maszyny CNC,
 • Obsługa tokarki konwencjonalnej,
 • Kontrola jakości i przeprowadzanie pomiarów wykonanych części,
 • Rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych,
 • Konserwacja i pielęgnacja maszyn i narzędzi.

Poszukiwane kompetencje
 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • Znajomość rysunku technicznego,
 • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
 • Umiejętność współpracy,
 • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy
 • Stabilność zatrudnienia,
 • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,
 • Pakiet benefitów: dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej, nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej), dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie, bezpłatny transport
 • Premie roczne
 • 25 minut przerwy wliczone w czas pracy