Kierownik ds. technicznych obiektu

2024-02-14 ID OFERTY: 935784

Nasz klient, stabilne i prężnie działające przedsiębiorstwo zatrudni pracownika na stanowisko:

Koordynatora ds. technicznych

Miejsce pracy: Kalisz woj. wielkopolskie.

Stawka: 8000 brutto/msc.

Zadania:

  • Kierowanie obsługą obiektu i wykonywanie protokołów wspólnie z technikami,

  • Wsparcie techników w razie awarii oraz kontrola pracy techników i serwisantów,

  • Współpraca z administracją i przygotowywanie ofert dla administracji,

  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej i nadzór nad obiegiem,

  • Współpraca z dostawcami oraz tworzenie raportów.

Wymagania:

  • Doświadczenie – mile widziane, ważna dla nas jest dokładność, systematyczność i umiejętność pracy z dokumentacją,

  • Wykształcenie zawodowe/średnie: elektryk, technik elektryk, technik automatyk bądź pokrewne,

  • Świadectwo kwalifikacyjne G1 E+D (energetyczne) - eksploatacja, dozór.

Gwarantujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę od poniedziałku do piątku – jedna zmiana w godz. 7-15,

  • Narzędzia oraz odzież roboczą.

Jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń 537 504 404 lub napisz sms „Kalisz” – oddzwonię!

KRAZ 13 471

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.